Nowa Fizjoterapeutka w naszym zespole!

Tych, którzy nie wiedzą informujemy, a tym, którzy wiedzą przypominamy: do naszego zespołu dołączyła nowa fizjoterapeutka, mgr Klaudia Koczorowska.

Pani Klaudia ukończyła Akademię Medyczną w Bydgoszczy. Zajmuje się terapią niemowląt oraz starszych dzieci. W swojej pracy korzysta z takich metod, jak: NDT Bobath, Metoda Prechtla, PNF, Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherbone, The S-E-T concept.Pani Klaudia stworzyła swój własny produkt medyczny, czyli ortezę tułowia Thera Body, przeznaczoną dla niemowląt i dzieci z nieprawidłowym rozkładem napięcia mięśniowego. Więcej o mgr Klaudii możecie przeczytać na naszej stronie internetowej – kliknij tutaj.

Tym samym zachęcamy do kontaktu wszystkich rodziców i opiekunów zainteresowanych fizjoterapią niemowląt i dzieci do 2 roku życia. Skontaktować można się z nami poprzez naszą stronę, klikając w opcję ,,Wyślij Wiadomość” lub bezpośrednio pod numerem telefonu 530-264-101.

Jednocześnie przypominamy, że wszystkie wizyty prowadzone przez naszych fizjoterapeutów odbywają się w pełnym reżimie sanitarnym, tak aby dbać o bezpieczeństwo nas wszystkich.